O projektu

Základní informace o projektu

Výstavba rodinných domů v Senomatech u Rakovníka

Informace o projektu

Projekt výstavby rodinných domů v klidné části městyse Senomaty ve středočeském kraji. Celkem bude vystavěno 24 moderních rodinných domů . Měrná hodnota energetické náročnosti domů je ve skupině B = velmi úsporné. Vytápění rodinných domů je zajištěno tepelným čerpadlem. Domy jsou napojeny na nové přípojky inženýrských sítí (elektřina, voda, splašková a dešťová kanalizace). Ke každému domu je zbudována přístupová cesta od hranice pozemku k rodinnému domu. Parcely jsou oploceny ze 3 stran.

Na výběr je ze 4 typů rodinných domů a 24 stavebních parcel. Dva typy domů jsou přízemní s valbovou střechou (B1, B2) a dva podkrovní se střechou sedlovou (P1, P2).

Zákazník si vybere typ domu a stavební parcelu, na kterou bude dům usazen projektantem.

V lokalitě jsou nově zbudované inženýrské sítě a pozemní komunikace včetně veřejného osvětlení.

Partneři projektu

P-PLAST Lom s.r.o.

Partnerem pro výstavbu je firma P-PLAST Lom, která vznikla v roce 1995 a zabývá se komplexní stavební činností.

casamoderna, s.r.o.

Partnerem pro dodávku podlahových krytin, kuchyní a interiérového zařízení je firma casamoderna. V ceně domu je již kalkulována 20% sleva na poskytované služby.


Stanislav Šesták - 603 147 906

GERBRICH s.r.o.

Partnerem pro dodávku dveří a zárubní je firma GERBRICH. V ceně domu je již kalkulována 20% sleva na poskytované služby.


Miroslav Lener - 604 139 208

Lokalita

Blízko přírodě

Místo výstavby je velmi klidné. Okolní zástavbu tvoří rodinné domy. Vzdálenost od Rakovníka je pouze 10 minut a 50 minut od Prahy na metro B Zličín.

Ulice, která naší výstavbou vznikla, dostala jméno Trnková. Název, který zastupitelé městyse Senomaty schválili, se odvozuje od převažujícího porostu v nedaleké strži. Protější ulice se proto jmenuje Akátová.

V docházkové vzdálenosti se nachází Základní škola a Mateřská škola Senomaty. V Senomatech jsou k dispozici obchody se základním zbožím (potraviny, řeznictví, cukrárna, drogerie, JEDNOTA). Při cestě na nákup se můžete občerstvit v Hospůdce Na návsi. V blízkosti je také knihovna, tenisový kurt, dětské hřiště a mnoho dalšího.

Senomaty mají vlakovou zastávku, městskou autobusovou linku a 2 meziměstské autobusové linky.

V Rakovníku vzdáleném 10 minut autem je plná občanská vybavenost. Jsou zde školky, základní školy, střední školy, modernizovaná nemocnice, nespočet možností nákupu potravin a běžného spotřebního zboží. Dostupnost do Prahy na metro B Zličín je 40 minut autobusem.

Klidná oblast

Vyberte si jednu z nabízených parcel v klidné oblasti obklopené krásnou přírodou středočeského kraje.

Praha na dosah

Metro B Zličín je vzálené pouhých 50 minut autem či autobusem, který jezdí několikrát denně přímo ze Senomat.

Občanská vybavenost

Přímo v Senomatech naleznete základní občanskou vybavenost, v případě potřeby popojedete pár minut do nedalekého Rakovníka.

Harmonogram projektu

Etapy stavebních prací
 • Vodovod, dešťová a splašková kanalizace

  prosinec 2019
 • Silnoproud

  leden 2020
 • Veřejné osvětlení

  únor 2020
 • Místní komunikace a chodníky

  březen 2020
 • Pokládka asfaltového koberce na komunikacích, kolaudace všech sítí a komunikací

  duben 2020
 • Výstavba domů

  květen 2020 - červen 2024